Mēs esam reāli un uz zemes stāvoši ļaudis un ar saviem sapņiem reizēm paceļamies nedaudz augstāk, lai redzētu cik daudz mums nepieciešams, lai mēs būtu laimīgi! /M.Aborietis/

Esiet sveicināti dārgie velo cienītāji un dabas baudītāji mūsu sakaistajā Lubānas novadā!

Mums ir pieejami 3 nomarķēti velo maršruti un velo noma!

 

Maršruts nr. 1 Sākas dabas takā Aiviekstes ozoli 20 km. 

Trases neliela daļa  vijas gar Aiviekstes upi un pa dabas takas "Aiviekstes ozoli" teritoriju, 80% velo ceļš iet pa LVM meža ceļiem un ir ainaviski skaists ar mainīgu apvidu.

Apskates objekti- Loka šautuve, Akmens laikmeta apmetne, 

 

Maršruts nr. 2 Lubāna-Smaudži- Lubāna ezers- Lubāna 18 km.

Maršruts vijas lielākoties pa LVM meža teritorijas ceļiem un neliela daļa pa privātīpašumu teritoriju, tādēļ lūdzam pret vietām  ar kurām cilvēki ir gatavi dalīties un ļaut mums tās izmantot izturēties saudzīgi. Maršruta galvenais mērķis, ir nokļūt līdz Latvijā lielākajam ezeram savienojot velo maršrutu, kas ved apkārt Lubāna ezeram. 

Apskates objekti-Lubāna ezers, Ideņas pilskalns, Teirumnieku purva taka, ŪTAC BĀKA, Lubāna mitrāja tūrisma informācijas centrs, Aiviekstes izteka, Lubāna mitrāja teritorija.

 

Maršruts Nr. 3 Lubāna-Līčagals- Lubāna 25 km.

Maršruta marķējums sākas Lubānā uz autoceļa Lubāna- Balvi 4 km vijas pa valsts koplietošanas ceļiem no kuriem 2 km. ir asfaltēti un 2 km. ir ar grants segumu 15 km. velo ceļš iet pa Latvijas valsts mežu teritoriju. 

Apskates objekti-  neizbraucot no Lubānas mēs varam apskatīties Lubānas vīnotavu un nodegustēt Lubānas vīnotavas vīnu. Pa ceļam šajā velo maršruta sākumā atrodas viesu māja “Upenes” un akmeņu parks “Vaidavas”, “Broņeslavas Martuževas” dzejas klēts, tilts pāri Liedes upei, LVM Kokaudzētava “Podiņi”, otrā pasaules kara ierakumi Līčagala mežā, trošu tilts pāri Pededzes kanālam, disku golfs Z/S “Lettes” mob. 29169497

 

   

 

Izvērtējot  jūsu spējas un vēlmes piedāvāsim jums labākos risinājumus vienas vai vairāku dienu notikumam.

 

Pēc aktivitātēm varat pie mums atpūsties izbaudot pirti un pārnakšņot.

 

Lūdzu iepriekš piesakieties pasākumiem: