Mēs esam reāli un uz zemes stāvoši ļaudis un ar saviem sapņiem reizēm paceļamies nedaudz augstāk, lai redzētu cik daudz mums nepieciešams, lai mēs būtu laimīgi! /M.Aborietis/

27.02.2021.  Slēpošanas zezona skaisti izbaudīta un aizvadīta, gatavojamies pavasarīgajām upēm, drosmīgākiem piedzīvojumiem ar kajakiem un nedzudz mierīgākiem ar kanoe! Laivu piedāvājums sadaļā NOMA, laivošnas pasākumus piesakiet: AKTUĀLAIS PIEDĀVĀJUMS LAIVOTĀJIEM!!!  >>>

27.12.2020 SLĒPOŠANAS SEZONA IR SĀKUSIES!!!! TRASES UN SLĒPJU NOMA!!!!  >>> 

21.11.2020 AKTUĀLAIS PIEDĀVĀJUMS LAIVOTĀJIEM!!!  >>>

 

PAR ABORIEŠIEM

ABORIEŠI ir neizmirstošā cilts, kas dzīvo Lubānas novada teritorijā JAU NO AKMENS LAIKMETA!

Mūsu senču saknes meklējamas Aboras upes krastā netālu no neapdzīvotākā reģiona Latvijā.

   

Tas liecina par to, ka esam spēcīgi ļaudis un spējam izdzīvot jebkādos dzīves apstākļos, līdz ar to mūsu pamat nodarbošanās ir gādāt, lai  jūs iegūtu neizmirstamas sajūtas un piedzīvojumus, apciemojot mūs un izdzīvojot kādu notikumu kopā ar mums!

KO MĒS DARĀM 

Aktīvās atpūtas un soprta bIedrībai "ABORIEŠI" ir daudzu gadu pieredze TŪRISMĀ, ZIEMAS UN VASARAS AKTĪVĀS ATPŪTAS UN SPORTA PASĀKUMU RĪKOŠANĀ, APMĀCĪBĀ. Pie mums ir plašs un daudzveidīgs inventāra piedāvājums un daudz skaistu vietu, ko esam sagatavojuši Jums apskatāmu un apceļojamu. 

KAPĒC PIE MUMS?

Atbrauc ciemos un izbaudi šos vienreizējos dabas brīnumus, ko Tu nesastapsi nekur citur pasaulē.

 Mums ir LIELĀKAIS EZERS LATVIJĀ ap kuru ir izveidotas marķētas velo trases un pastaigu takas un kurā var zvejot kopā ar zvejniekiem, izbaudot īstu piedzīvojumu. 

Pie mums ir unikāli  un daudzveidīgi brienami PURVI, kas katrā gadalaikā Jūs pārsteigs ar savu skaistumu, mainību un dāsni dos iespēju nobaudīt tik burvīgo melleņu, lāceņu, dzērveņu, brūkleņu vitamīnu devu, izvedīsim Jūs neaizmirstamā pastaigā, nakšņo zem zvaigžņotās debess.

Pie mums ir tik skaisti apdziedātā Aiviekste, kura ir vienīgā upe Latvijā, kas iztek no lielākā ezera ar saviem senajiem ozoliem, ošiem un sudrabvītoliem krastos, tā gleznaini vijas caur klānu pļavām, purviem un ir lepna ar savu garo rokām raktu kanālu. Aiz katra līkuma paveras Dievīgs skats, ko var ipiedzīvot nobraucot ar laivu no Lubāna ezera līdz pašai Lubānai vienā dienā, vai dažas stundas pa kādu skaistu upes posmi.
Pa Aivieksti Jūs izvizinās arī barža.  
 

Pie mums ir AIVIEKSTES OZOLU DABAS TAKA, VELO CELIŅI , LOKA ŠAUŠANA un SLĒPOŠNAS TRASES 63 km. garumā pa daudzveidīgiem apvidiem, ainaviskas un dažādas grūtības pakāpes. Takas un celiņi ir nomarķēti izkopti, ved gar Aivikstes stāvkrastiem ziedu pļavām un ozolu audzēm, līdz ezeram. 

Dabas takā sastapsiet pasakaini jauku BASKĀJU TAKU ar maziem un lielākiem aknemtiņiem, čiekuriem, skujiņām, priežu mizām, zīmēm, kas atradīs katru pēdas punktu un izmasēs. Celmi, šūpoles un kustīgais baļķis liks pacīnīties ar līdzsvaru ejot atkal un atkal, līdz izdodas. Šī maģiskā vieta starp ozoliem, un priedītēm dos mieru, atpūtu dvēselei un prātam, lai atgūtu enerģiju. Ieklausies putnu dziesmās un Aiviekstes līkloču mierīgā plūdumā, te ir tas miers un dabas spēks, kas jāsajūt sevī.

 Mums pašiem ir sava AKMENS LAIKMETA APMETNE un cilts ar savu Virsaiti, kas tapusi rūpīgi izpētot senču paradumus, dzīvesveidu un nodarbes. Apmetnē nonāksiet vairākus tūkstošus gadu senā pagātnē, kur iespējams izjust laikmetīgo elpu, apskatīt darbarīkus, dzīvesveidu un paradumus, kā arī pašiem iemēģināt dažādas seno darbu iemaņas. Iemēgināt roku loka šaušanā ar dažāda veida lokiem. 

Mums ir pirtiņa upes krastā, kur nopērties, attīrīties un atveldzēties upes ūdenī.

 

Un pie mums ir arī vismazāk apdzīvotā vieta Latvijā.
Tas viss un vēl daudz kas ir apskatāms, izbaudāms tepat Latvijā, Lubānā. 
 

Sekojiet līdz visiem jaunumiem un pasākumiem:

   Māris ABORIETIS

                                   

SKATĪT LIETOTNĒ GOOGLE MAPS 

Laipni gaidīti uz piedzīvojumu Lubānā!!! 

Mūzika noskaņai....  apstājies uz mirkli un padomā izbaudot dabu.